ازدواج موقت به روش تلگرامی! تنها لازم است عضو کانال تلگرامیش باشی. همه چیز فراهم است. از میان گزینه‌ها یکی را انتخاب می‌کنی

کانال تلگرام همسریابی


مدتی است کانال تلگرام همسریابی و ازدواج موقت و صیغه در کانال های تلگرام جریان پیدا کرده است که رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی استان همدان در خصوص استفاده شهروندان از سایت ها و کانال های دوست یابی یا همسر یابی و خطرات احتمالی آن هشدار داد.


سرهنگ اکبر امینی اظهار داشت: با افزایش روز افزون استفاده از اینترنت در برقراری ارتباطات دوستانه، سایت ها و کانال های دوست یابی و همسر یابی جایگاه ویژه ای در بین جوانان در اقصی نقاط دنیا، به ویژه کشور ما پیدا کرده است.


وی گفت: افراد جوان در این سایت ها به دنبال دوستانی هستند که ویژگی های مشابه با خودشان را داشته باشد و حتی در برخی موارد به دنبال شریک زندگی آینده خود هستند.


امینی اظهار کرد: متأسفانه کلاهبرداران برای رسیدن به مقاصد خود این سایت ها را نیز مورد هدف گذاری قرار داده اند و با ترفند های زیرکانه، ارتباط احساسی با افراد برقرار کرده و از طریق این ارتباط پول و اطلاعات هویتی افراد را مورد سرقت قرار داده اند.


وی افزود: کلاهبرداران با ایجاد پروفایل های جعلی به دروغ از هویت افراد قابل اعتماد همانند پرسنل نظامی، مددکاران و سایر متخصصان استفاده می کنند.


رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی استان همدان گفت: این کلاهبرداران از شبکه های اجتماعی و ایمیل برای برقراری تماس با قربانیانشان استفاده کرده و در مرحله بعد برای معارفه با آنان تماس تلفنی برقرار می کنند.


وی اظهار کرد: افراد کلاهبردار در ارتباطات اولیه احساسات قوی را به فرد ابراز کرده و به آن ها پیشنهاد می دهند ارتباطشان را از داخل وب سایت به کانال های شخصی تری همانند تلفن و ایمیل انتقال دهند.


امینی افزود: بسیاری از آنان برای به دست آوردن علاقه و اعتماد شما اقداماتی فراتر از این را انجام می دهند؛ اقداماتی همانند بمباران شما با کلمات عاشقانه، به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی و ارسال هدایا برای شما، آن ها ماه ها به صورت برنامه ریزی شده احساسات عاشقانه به شما ابراز می کنند.


وی گفت: بعد از همه این اقدامات و به دست آوردن اعتماد و کاهش مقاومت شما، آنان از شما به صورت کاملاً ماهرانه و مستقیم درخواست پول، هدیه و جزئیات کارت اعتباری بانکی تان را خواهند کرد. در برخی موارد نیز از شما درخواست ارسال تصاویر و فیلم های شخصی تان را خواهند داشت.


رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی استان همدان برای جلوگیری از به دام افتادن توسط این گونه افراد توصیه هایی به شرح ذیل ارائه کرد:


۱- این ذهنیت را از خودتان دور کنید که افرادی که در این سایت ها ملاقات می کنید، می توانند شریک زندگی خوبی برای شما باشند، بسیاری از افراد هویت واقعی شان را ابراز نمی کنند.


۲- اگر با فردی در این سایت ها ارتباط برقرار کردید در مورد اطلاعاتی که به شما می دهد تحقیق کنید.


۳- در مورد به اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم هایی از خودتان با افرادی که به تازگی با آن ها آشنا شده اید و هنوز با آن ها ملاقات نکرده اید، احتیاط کنید. به خاطر داشته باشید کلاهبرداران با دست یابی به این تصاویر به باج خواهی از شما خواهند پرداخت.


۴- اگر تصمیم دارید به ملاقات افرادی بروید که در این سایت ها با آن ها آشنا شده اید، به اعضای خانواده و یا دوستانتان مکان ملاقات را اطلاع دهید .


۵- در برابر درخواست پولی که از شما می شود هوشیار باشید، هرگز جزئیات کارت اعتباری، جزئیات حساب بانکی یا کپی مدارک شخصی مهمتان را برای افرادی که آن ها را نمی شناسید و یا به آن ها اعتماد ندارید ارسال نکنید.


۶- در مورد اینکه چه اطلاعاتی را در سایت های شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارید، دقت داشته باشید. کلاهبرداران از اطلاعات و تصاویر شما برای ایجاد هویت جعلی و هدف گذاری شما برای کلاهبرداری استفاده خواهند کرد.


منبع: داناگروه صیغه یابی تلگرام


telegram-link.rozblog.com/post/7/لینک...صیغه-تلگرام.html


... کانال ازدواج موقت و صیغه یابی ... , کانال صیغه یابی در تلگرام … لینک کانال دوستیابی در ...


ازدواج موقت تلگرامی - entekhab.ir


www.entekhab.ir/fa/news/280527/ازدواج-موقت-تلگرامی


Mobile · شرایط ازدواج موقت در کانال ... آن طور که شواهد و قراین نشان می‌دهد بازار ازدواج موقت در ...


لینک کانال همسریابی تلگرام


telegramers.rozblog.com/post/73/لینک-کانال...


Mobile · ... عضو شدن در کانال تلگرام ... تلگرام لینک کانال ...ازدواج موقت,صیغه و ...


ازدواج موقت و صیغه در کانال تلگرام!


www.topnaz.com/کانال-صیغه-و-ازدواج-موقت


Mobile · شرایط ازدواج موقت در کانال ... دهد بازار ازدواج موقت در تلگرام ... همایون // فروش بک لینک ...


کانال تلگرام صیغه و ازدواج موقت - سایت تلگرام


telegram-channell.ir/کانال-تلگرام-صیغه-و...


Mobile · لینک کانال تلگرام در پیج ... کانال ازدواج موقت در تلگرام,کانال تلگرامی همسریابی موقت ۲۰۱۶ ...


کانال همسریابی تلگرام :: کانال و گروه تلگرام


group-channel.blog.ir/1395/05/23/کانال-همسریابی...


عضویت در کانال همسریابی تلگرام لینک عضویت در کانال ... ،ازدواج موقت و صیغه کانال ...


اپارات - کانال زنان صیغه ای در تلگرام 95|تلگرامگروه زنان ...


aparat-ir.mihanblog.com/post/27


کانال زنان صیغه ای در تلگرام 95 ... لینک گروه زنان صیغه ای|گروه ازدواج موقت در تلگرام ...


کانال صیغه یابی تلگرام - کانال سکسی تلگرام


https://sites.google.com/site/jensifun/kanal-syghh-yaby-tlgram-1


برای عضویت در کانال روی لینک ... و ازدواج موقت در ... موقت در تلگرام | کانال صیغه ...


لینک همسریابی و ازدواج


yercekimiphotography.com/nmhz/ghf


... و ازدواج موقت و صیغه در ... کانال تلگرام ازدواج موقت ...در مشهد لینک کانال ...


لینک عضویت در کانال همسریابی تلگرام :: کانال تلگرام


irchannel.blog.ir/post/لینک-عضویت-در-کانال...


... تلگرام لینک عضویت در کانال همسریابی تلگرام بهترین کانالهمسریابی تلگرام عضو شدن در کانال ...